Kontakty

Technické dotazy:

Václav Procházka, administrátor systému

e-mail: prochazka.vaclav@cmkos.cz

tel.: 234 462 608

Kontakty na odborové svazy:

ČMKOS:

Českomoravský OS pohostinství, hotelů a cestovního ruchu

Dagmar Gavlasová

E-mail: gavlasova.dagmar@cmkos.cz

Českomoravský OS pracovníků školství

Zdena Krámská

E-mail: Kramska.Zdena@cmkos.cz

Nezávislý OS pracovníků potravinového průmyslu a příbuzných odvětví Čech a Moravy

Daniela Voráčková

E-mail: Vorackova.Daniela@cmkos.cz

OS dopravy

Alfonz Kokoška

E-mail: kokoska.alfonz@cmkos.cz

OS KOVO

Zdeněk Kolář

E-mail: kolar.zdenek@cmkos.cz

OS pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v ČR

Pavel Kunc

E-mail: kunc.pavel@cmkos.cz

OS pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví

Rudolf Kubásek

E-mail: kubasek.rudolf@cmkos.cz

OS STAVBA

Pavel Zítko

E-mail: stavhk@seznam.cz

OS zaměstnanců letectví

Jiří Kareš

E-mail: Jiri.Kares@csa.cz

OS zaměstnanců poštovních, telekomunikačních a novinových služeb

Jindřiška Petříčková

E-mail: Petrickova.Jindriska@cmkos.cz

OS zdravotnictví a sociální péče ČR

Tereza Konaříková

E-mail: konarikova.tereza@cmkos.cz

Vysokoškolský OS

Martina Anýžová

E-mail: Anyzova.Martina@cmkos.cz

ASO (všechny svazy):

Naděžda Pikierská

E-mail: pikierska.nadezda@ospzv-aso.cz

Odborové sdružení železničářů

Petr Večeř

E-mail: Petr.Vecer@osz.org